Prezent
Prezent

Wyślij prezenty
dla Twoich partnerów
biznesowych lub
pracowników
pod prywatne adresy

sprawdź
Długopis nie musi być zwyczajny – jaki wybrać dla swoich klientów?
Posted by     06/25/2019 15:15:57    0
Długopis nie musi być zwyczajny – jaki wybrać dla swoich klientów?

Wszelakie przyrządy do pisania są bardzo często wykorzystywane w roli gadżetów reklamowych. Prym wśród nich wiedzie długopis – najbardziej uniwersalny, w końcu każdy z nas używa go co najmniej kilka razy dziennie. Żeby wyróżnić się na tle konkurencji, pomimo użycia tak popularnego gadżetu, trzeba zadbać o jego oryginalny wygląd lub zaskakujące, dodatkowe funkcje.

Wyjątkowa wytrzymałość i precyzja wykonania

Klientów najlepiej przyciąga się wysoką jakością. I to nie tylko w zakresie oferowanych produktów i usług, ale również gadżetów reklamowych. Wytrzymały, dopieszczony w każdym detalu długopis skutecznie zwróci uwagę odbiorcy na daną markę. Przykładem są modele metalowe. Cechują się świetną odpornością na niekorzystne czynniki. Do tego posiadają ponadczasowy, elegancki wygląd. Wysoka jakość jest zawsze w modzie. Ofiarując klientom taki prezent, dajemy coś, co będzie im przydatne na długo.

Długopisy znanych i cenionych marek

Takie modele to opcja dla prawdziwych koneserów przyrządów do pisania. Markowy długopis zrobi wrażenie na kluczowym kliencie. Ofiarowanie takiego wyposażenia partnerowi w biznesie podkreśli, że ma on dla nas duże znaczenie. Przyrządy do pisania z najwyższej półki posiadają elegancki wygląd, wytrzymałą konstrukcję i są zapakowane w stylowe pudełka. To prestiżowy prezent dla naprawdę wyjątkowych klientów.

Przyrządy wielofunkcyjne

Długopis, który jest czymś więcej niż długopisem? Różnorakie funkcje dodatkowe sprawiają, że przyrząd do pisania wyróżnia się na tle innych akcesoriów. Fantazja projektantów jest naprawdę duża. W ofercie są zatem długopisy z lampką umieszczoną na końcówce, długopisy pełniące funkcję wskaźnika laserowego czy też przyrządy ze stylusem w zestawie z podkładką pod urządzenia z dotykowym ekranem. Do wyboru są również modele z linijką, czyścikiem do ekranów, a nawet z niewielkim spinnerem – w sam raz na przeciągające się spotkanie firmowe. Jeśli przyrząd do pisania to za mało, zawsze można zdecydować się na długopis w zestawie, czyli z notatnikiem lub innym wyposażeniem biurowym. Do tego dochodzą długopisy 3w1, czyli modele pełniące również funkcję ołówka i zakreślacza.

Każdy długopis może być wyjątkowy

Oryginalność gadżetu reklamowego zależy od pomysłu zamawiającego. Warto skorzystać z oferty producenta gadżetów, który daje swobodę w zakresie wyboru koloru, liczby sztuk czy techniki nadruku. Dzięki temu wykonane prezenty będą w zupełności zgadzały się z wyobrażeniem klienta. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty długopisów jako gadżetów reklamowych: https://goodgifts.eu/pl/49-dlugopisy.