Prezent
Prezent

Wyślij prezenty
dla Twoich partnerów
biznesowych lub
pracowników
pod prywatne adresy

sprawdź
Artykuły biurowe – upominki uniwersalne
Posted by     05/29/2019 11:17:06    0
Artykuły biurowe – upominki uniwersalne

Artykuły do biura to prawdziwa klasyka firmowych prezentów. Czy ich zakup jest jeszcze opłacalny oraz w jaki sposób zaskoczyć klientów zwykłym długopisem, kalendarzem na przyszły rok czy zestawem karteczek?

Moda, która nie przemija

Wyposażenie biurowe, pomimo swojej powszechności, jest chętnie wykorzystywane w roli gadżetów z kilku powodów. Po pierwsze, jest ono przydatne dla klientów, a to najważniejsza cecha skutecznych prezentów firmowych. Po drugie, odbiorcy dzielą się nim z innymi – mowa o pożyczaniu przyrządów do pisania, przenośnej pamięci lub samoprzylepnych karteczek. Jako akcesoria często stosowane znajdują się zazwyczaj na biurku, czyli w widocznym miejscu. Po trzecie zaś, te gadżety można ofiarować na różne okazje, wystarczy odpowiednio zadbać o ich charakter i wykonanie. Zwyczajne plastikowe długopisy są przeznaczane dla odbiorcy masowego, podczas gdy pióra znanych marek wręcza się kluczowym klientom i partnerom w biznesie. Nowoczesne techniki nadruku sprawiają, że logo lub slogan pozostają widoczne, a ich kolory – wiernie odwzorowane.

Artykuły biurowe nie muszą być nudne!

Żeby wyróżnić się na tle innych marek, które również oferują swoim klientom artykuły biurowe, warto wybrać oryginalne akcesoria. Dobrym pomysłem są nowoczesne zegary typu LED, przykuwające uwagę swym nowoczesnym wyglądem. Oryginalne opakowania na długopisy, nawilżacze powietrza, wiatraczki – to kolejne przykłady niecodziennego, a mimo to użytecznego sprzętu, jaki można ofiarować klientom. Rosnącym zainteresowaniem cieszą się również akcesoria ekologiczne, wykonane z naturalnych materiałów lub tych pozyskanych z recyklingu. Wyposażenie, takie jak antystresy, puzzle czy inne układanki, pozwoli rozładować napięcie w pracy lub przyczyni się do wymyślenia nowego, kreatywnego rozwiązania danego problemu. Każdy z tych akcesoriów jest dostępny w dowolnej kolorystyce – można z powodzeniem dopasować je do identyfikacji wizualnej firmy. Do wyboru są różnorakie, wytrzymałe techniki nadruku.

Gadżety biurowe z wyższej półki

Jako wyposażenie do biura stosuje się nie tylko popularne gadżety, ale również wyposażenie wyższej jakości, przeznaczone dla specjalnych klientów. Może to być na przykład wyjątkowy zegar, wysoce wydajna ładowarka czy stacja pogodowa z ekranem dotykowym. Warto zapoznać się również z ofertą zestawów na specjalną okazję. Złożenie zamówienia, w tym wybór liczby sztuk, kolorystyki i techniki nadruku, będzie wygodne, jeżeli zdecydujemy się na ofertę dostępną przez internet. Całą gamę biurowych gadżetów reklamowych znajdziecie w naszym sklepie: https://goodgifts.eu/pl/47-biuro. Zapraszamy!