Prezent
Prezent

Wyślij prezenty
dla Twoich partnerów
biznesowych lub
pracowników
pod prywatne adresy

sprawdź
Gadżety dla podróżujących – najciekawsze propozycje
Posted by     05/13/2019 15:45:55    0
Gadżety dla podróżujących – najciekawsze propozycje

Osoby będące często w podróży posiadają zestaw swoich ulubionych gadżetów – sprawdzonych, wytrzymałych i po prostu lubianych. Dzięki nim mogą zjeść posiłek, rozpalić ognisko czy pójść spać w każdych warunkach. Inne spełniają znacznie bardziej wyrafinowane potrzeby. Które z nich są najciekawsze?

Gadżety umożliwiające przetrwanie

Akcesoria dla fanów długich wycieczek, nawet na drugi koniec świata – niekoniecznie w hotelu, lepiej z plecakiem i namiotem na ramionach. Takim osobom przyda się uniwersalny karabinek z kompasem. Pozwoli spiąć bagaże, a także pomoże w razie zgubienia się w gęstym lesie. Dla osób lubiących sypiać na łonie natury sprawdzi się wielofunkcyjne narzędzie, czyli tzw. multitool. Wykonany z odpornej stali nierdzewnej, w solidnym opakowaniu, przyda się wtedy, gdy wszystko inne zawiodło. Ciekawym pomysłem jest również opaska survivalowa, czyli gęsto spleciony sznurek o wyjątkowej wytrzymałości. Jest on idealny do zbudowania szałasu, przeniesienia drewna, a cienki kord znajdujący się wewnątrz nadaje się do łowienia ryb lub szycia.

Podróże w nieco bardziej cywilizowanym wydaniu

Podróżnicy lubiący przemieszczać się i spać w bardziej komfortowych warunkach ucieszą się z nieco innych prezentów. Przyda im się na przykład zestaw podróżniczy złożony z wygodnej poduszki, jaką można umieścić pod karkiem, zatyczek do uszu oraz opaski na oczy. Dzięki tym elementom regenerująca drzemka będzie możliwa w każdym miejscu, niezależnie od okoliczności. Podróżującym samolotem przyda się waga do bagażu czy zestaw trzech eleganckich, dopasowanych do siebie walizek. Dobrym rozwiązaniem jest również adapter do wtyczki, który pozwala uzyskać dostęp do prądu w każdym kraju. Podręczny zestaw do szycia oraz mała walizeczka z akcesoriami do butów zapewnią dobry wygląd ubraniom i obuwiu. W podróży warto być niezależnym, zwłaszcza od stanu baterii telefonu. Dlatego budzik pomoże obieżyświatom zawsze wstawać na czas, nawet jeśli telefon wyładował się kilka dni temu.

Komu ofiarować takie prezenty?

Akcesoria podróżne można uznać za gadżety reklamowe o wysokiej uniwersalności. W końcu każdy z nas wyrusza na wycieczki na mniejsze i większe dystanse. W takie akcesoria reklamowe w szczególności powinny zaopatrzyć się firmy działające w branży turystycznej, hotelarskiej lub sportowej. Wystarczy dowiedzieć się, jaki styl podróżowania preferują nasi klienci. Polecamy przejrzenie naszego działu podróżniczego: https://goodgifts.eu/pl/34-podroz. Gadżety można z powodzeniem dopasować zgodnie z życzeniami zamawiającego pod względem koloru czy techniki nadruku.