Prezent
Prezent

Wyślij prezenty
dla Twoich partnerów
biznesowych lub
pracowników
pod prywatne adresy

sprawdź
Odblaski – reklama i bezpieczeństwo w jednym
Posted by     04/29/2019 08:24:55    0
Odblaski – reklama i bezpieczeństwo w jednym

Gadżety reklamowe mają spełniać określone kryteria, między innymi te dotyczące wysokiej estetyki i użyteczności. Niektóre prezenty reklamowe posiadają jeszcze inne, specyficzne cechy. Dobrym przykładem są odblaski – akcesoria, które przede wszystkim mają gwarantować bezpieczeństwo. Jakie odblaskowe gadżety warto wręczać klientom?

Dlaczego warto z nich skorzystać?

Gadżety odblaskowe dają klientom do zrozumienia, że dbamy o ich bezpieczeństwo. Dzięki takiemu wyposażeniu mogą oni poczuć się pewniej na drodze. Firma, która oferuje takie właśnie wyposażenie w ramach swojej reklamy, jest uważana za odpowiedzialną i troszczącą się o swoich odbiorców. Jest jeszcze jedno, dość specyficzne użycie odblasków – mowa o przedsiębiorstwach, których pracownicy wykonują prace drogowe. Zakup odblaskowych kamizelek jest wówczas niezbędny. Warto wykorzystać je również do reklamy, umieszczając na nich logo czy slogan firmy.

Gadżety odblaskowe – w jakiej postaci?

Odblaski mogą stanowić jedynie niewielki dodatek do ubrania w postaci opasek, breloków czy przypinek. Występują również w formie wyżej wspomnianej odzieży odblaskowej. Odblaskowe opaski na ramię czy mrugające lampki z neonową opaską sprawdzą się dla osób uprawiających sport na zewnątrz po zmroku. Rowerzyści, biegacze, osoby jeżdżące na rolkach czy deskorolce na pewno ucieszą się z tak przydatnego dla nich gadżetu. Do wyboru są również specjalne odblaskowe zestawy tworzone z myślą o dzieciach. Składają się na nie kamizelki, odblaskowe zawieszki i naklejki oraz widoczny z daleka worek na buty. Z takich gadżetów powinny skorzystać firmy oferujące produkty dla dzieci. Rodzice doceniają marki, które dbają o bezpieczeństwo ich potomstwa. W ten sposób są one postrzegane jako przyjazne rodzinom.

Uniwersalność i atrakcyjna cena

Gadżety odblaskowe to szansa na skuteczną reklamę dla firm, które dopiero zaczynają swoją działalność lub posiadają ograniczony budżet. Wszystko dzięki niskiej cenie takich podarków oraz ich wysokiej uniwersalności – przydają się one każdemu, a nawet jeśli obdarowana osoba nie jest nimi zainteresowana, to może przekazać je dalej.

Wysoka jakość nadruku – gwarancja skuteczności!

Warunkiem efektywnej reklamy jest zapewnienie rozpoznawalności. Wysokiej jakości techniki nadruku oraz dobrej jakości materiał sprawiają, że gadżety odblaskowe są niezwykle wytrzymałe. Wystarczy wybrać potrzebną liczbę sztuk, technikę nadruku i kolorystykę. W podjęciu decyzji pomoże profesjonalne doradztwo ze strony producenta gadżetów. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą i do kontaktu: https://goodgifts.eu/pl/200-odblaski.