Czego potrzebujesz?

Cena
8 81
Kolor
Prezent
Prezent

Wyślij prezenty
dla Twoich partnerów
biznesowych lub
pracowników
pod prywatne adresy

sprawdź

Koszulki dla dzieci

( 91 )
pokaż: 24 | 48 | 96 | 192 |
Pozostałe produkty

Wyświetla 1 - 24 z 91 produktów
do góry

Koszulki dla dzieci

Koszulki z własnym nadrukiem służą najczęściej jako gadżety reklamowe pomagające w budowaniu wizerunku firmy. W większości przypadków rozdawane są osobom dorosłym, jednak producenci zabawek i innych produktów dla dzieci nie powinni zapominać o młodszej części swoich klientów.

Koszulki dla dzieci z własnym nadrukiem

Koszulki dla dzieci z własnym nadrukiem mogą być z powodzeniem stosowane jako mundurki szkolne. Pozwala to niedużym kosztem ujednolicić ubiór wszystkich uczniów. Ze względu na duży wybór kolorystyczny koszulek dobrym pomysłem jest aby każdy rocznik miał inny kolor mundurka. Dzięki temu korytarze szkolne będą wyglądały kolorowo i wesoło. Reklamowe koszulki dla dzieci można wręczać również podczas rozmaitych wydarzeń i eventów. Pikniki, koncerty, dzień dziecka - możliwości jest wiele.

Dziecięca odzież sportowa

Dziecięca odzież sportowa często zamawiana jest przez szkoły i dziecięce kluby sportowe. Sportowe koszulki dla dzieci są wygodne, nie krępują ruchów i wykonane są z tkaniny odprowadzającej wilgoć. Dzięki możliwości umieszczenia na nich logo czy nazwy firmy lub szkoły, koszulki z nadrukiem stają się swoistą formą reklamy. Modne kolory i fasony oraz wysoka jakość użytych materiałów gwarantuje, że dzieci chętnie będą je nosiły na w-f lub pozaszkolne zajęcia sportowe.

Gadżety reklamowe w Good Gifts

Gadżety z logo firmy to najlepszy sposób na to, by zaistnieć w świadomości potencjalnych klientów. Sprawdź naszą ofertę i wybierz idealny gadżet. W Good Gifts każde zlecenie traktujemy indywidualnie i do każdego podchodzimy z należytą starannością, dlatego produkt, który otrzymasz zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy!