Czego potrzebujesz?

Cena
0 536
Kolor
Prezent
Prezent

Wyślij prezenty
dla Twoich partnerów
biznesowych lub
pracowników
pod prywatne adresy

sprawdź

Technologia i narzędzia

( 1181 )
pokaż: 24 | 48 | 96 | 192 |

Wyświetla 1 - 24 z 1181 produktów
do góry

Technologia i narzędzia

W dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie życia bez różnego rodzaju technologii i narzędzi. Wiele z nich świetnie sprawdza się jako gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów.

Akcesoria do telefonu i komputera z własnym nadrukiem

Telefony powoli zastępują nam coraz więcej przedmiotów, np. budzik, kalkulator, kalendarz, odtwarzacz muzyki, notatnik, latarkę i wiele innych. Z tego powodu chętnie sięgamy również po ciekawe akcesoria. Najbardziej popularnym jest powerbank z logo. Powerbanki ratują nas zawsze wtedy, gdy nie mamy dostępu do ładowarki i gniazdka elektrycznego, np. w podróży. Powerbanki z nadrukowanym logo lub grawerem będą trafionym prezentem dla klientów. Innym, nie mniej ważnym, akcesorium są głośniki i słuchawki reklamowe. Dostępne są różne rodzaje i kształty. Szukasz nietypowych gadżetów reklamowych? Zaskocz klientów głośnikiem - doniczką lub głośnikiem - żarówką! Jednym z gadżetów, który przydaje się każdemu, jest pendrive. Oprócz tradycyjnych modeli, pendrive reklamowy występuje w różnych nietypowych, ciekawych kształtach - np. w kształcie klucza lub karty kredytowej.

Breloki do kluczy i akcesoria samochodowe z logo firmy

Breloki pomagają nam zapobiegać gubieniu się kluczy. Są również ozdobą, która odróżnia nasze przedmioty od innych. Z uwagi na swoją funkcjonalność breloki z logo firmy stanowią bardzo dobry nośnik reklamy. Innym równie dobrym gadżetem reklamowym są skrobaczki do szyb z nadrukiem. Klienci będą bardzo wdzięczni firmie, która wręczy im skrobaczki z rękawicą chroniącą przed zimnem. Taki gadżet pokazuje, że firma dba o swoich klientów. Ocieplisz w ten sposób wizerunek firmy. Podobną funkcję spełniają apteczki samochodowe z logo i latarki reklamowe z nadrukiem.

Gadżety reklamowe z logo firmy w Good Gifts

Zapraszam do sprawdzenia naszej oferty w kategorii Technologia i narzędzia. Polecamy również inne kategorie. Jeśli nie wiesz, który gadżet będzie odpowiedni dla Ciebie i Twoich klientów - skontaktuj się z nami.