Czego potrzebujesz?

Cena
1 1229
Kolor
Prezent
Prezent

Wyślij prezenty
dla Twoich partnerów
biznesowych lub
pracowników
pod prywatne adresy

sprawdź

Odzież i tekstylia

( 2358 )
pokaż: 24 | 48 | 96 | 192 |

Wyświetla 1 - 24 z 2358 produktów
do góry

Odzież i tekstylia

Najpopularniejszym produktem należącym do tej kategorii niezmiennie jest bawełniany T-Shirt. Producenci odzieży reklamowej muszą jednak wykazywać się coraz większą pomysłowością i dlatego współcześnie w działaniach marketingowych wykorzystuje się również firmowe polary, bezrękawniki, czapki z daszkiem i pełnowartościowe ubrania sportowe.

Ubrania firmowe z nadrukiem jako odzież robocza

Istnieją dwa podstawowe zastosowania ubrań firmowych. Można je przede wszystkim potraktować jako ubrania robocze dla pracowników. Jest to konieczność w przypadku firm, które muszą szczególnie dbać o swoją wiarygodność i narażone są na próby podszycia się pod swoich przedstawicieli. Mowa tu na przykład o kurierach czy osobach zajmujących się na co dzień handlem poza miejscem siedziby firmy. Czasami po prostu pracownik ubrany w odzież roboczą z nadrukiem ma budzić pozytywne skojarzenia i zostawić po sobie dobre wrażenie. Kluczowy jest więc w takim przypadku nie tylko design, kolorystyka i ogólnie wygląd produktu, ale także to, by był on wygodny. To szczególnie ważne, gdy stawiamy przed naszymi pracownikami wymóg codziennego stosowania roboczego stroju.

Odzież z logo firmy jako gadżet reklamowy

Odzież reklamowa z nadrukiem może być też po prostu gadżetem, który wręczamy naszemu klientowi bądź osobie potencjalnie zainteresowanej usługami. Zamawiający taki produkt przedsiębiorca liczy oczywiście na to, że obdarowany sam ubierze się w - na przykład - koszulkę ze znakiem marki lub odda ją komuś innemu, a w ten sposób elementy identyfikacji wizualnej firmy zaistnieją w przestrzeni publicznej. Z ubrań opatrzonych naszymi wzorami można korzystać na wszelkiego rodzaju imprezach, piknikach czy targach. Wszędzie tam, gdzie właściwie dobrany gadżet w postaci części garderoby pozwoli zapaść w pamięci naszych rozmówców na dłużej. Sukces promocyjny zależy w tym wypadku w dużej mierze od samego projektu graficznego, jaki ma się znaleźć na produkcie - im jest on ładniejszy, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie często ubierany.

Znajdź swoje ubrania reklamowe w Good Gifts!

Odzież firmowa z logo to sposób na to, by wyróżnić swoją firmę spośród konkurencji i w każdej sytuacji pokazywać się z jak najlepszej strony. Zapraszamy do współpracy również organizacje pozarządowe, instytucje, uczelnie. Good Gifts jest sklepem internetowym z odzieżą reklamową wielu producentów, w którym z pewnością znajdą Państwo ubrania firmowe dla siebie: koszulki, bluzy, polary i wiele więcej. Zapraszamy!