Czego potrzebujesz?

Cena
1 60
Kolor
Prezent
Prezent

Wyślij prezenty
dla Twoich partnerów
biznesowych lub
pracowników
pod prywatne adresy

sprawdź

Święta Bożego Narodzenia

( 73 )
pokaż: 24 | 48 | 96 | 192 |
Pozostałe produkty

Wyświetla 1 - 24 z 73 produktów
do góry

Świąteczne gadżety reklamowe

Gdy zbliża się grudzień, a z nim radosny czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia, przychodzi moment by pomyśleć o upominkach reklamowych dla klientów, partnerów biznesowych i pracowników. Gadżety świąteczne z logo firmy pomagają podtrzymać dobre relacje z kontrahentami i ocieplić wizerunek firmy. Szczególnie warto docenić stałych klientów, by pokazać im, że zależy nam na dalszej współpracy. Doceniony klient poczuje jeszcze większą motywację, by korzystać z usług akurat naszej marki.

Prezenty biznesowe na święta

Nasz rozbudowany asortyment prezentów świątecznych dla klientów jest doskonałym sposobem na podziękowanie za kolejny rok współpracy. W okresie przedświątecznym warto podziękować także pracownikom, dlatego w Good Gifts znajdziesz również upominki świąteczne dla pracowników. Prezenty świąteczne dla firm możesz wysłać kurierem lub, jeśli znajdują się w okolicy, zawieźć osobiście. Dobrze jest wyposażyć swoich przedstawicieli handlowych w upominki świąteczne dla kontrahentów, by nie jeździli na spotkania z “pustymi rękami”. Nasze świąteczne gadżety firmowe doskonale wpiszą się w radosną atmosferę świąt.

Mały gadżet, a cieszy!

W naszej ofercie znajdziesz gadżety reklamowe świąteczne z różnych półek cenowych. Kluczowym kontrahentom proponujemy zestawy do herbaty lub głośnik w kształcie bombki z kokardą. Świetnym pomysłem na gadżety reklamowe na święta są kubki ze świątecznym wzorem, zawieszki choinkowe oraz świeczniki w świątecznych kształtach. Piękne bombki w ozdobnych pudełkach znakomicie sprawdzą się jako upominki świąteczne reklamowe. Chcesz uniknąć nudy i zaskoczyć swoich odbiorców? Podaruj im zestaw do malowania bombki lub lepienia bałwana. Takie oryginalne prezenty świąteczne dla klientów z pewnością zapamiętają na długo. Jeśli szukasz upominków świątecznych dla klientów z niższej półki cenowej to tu też możemy wiele zaoferować. Popularnym upominkiem są czapki mikołaja z nadrukiem, długopisy z motywem choinki, antystresy w kształcie bałwanka lub mikołaja oraz zawieszki na choinkę.

Gadżety świąteczne z logo firmy - sprawdzona inwestycja

Świąteczne gadżety firmowe są niewątpliwie mniejszym lub większym kosztem dla firm, lecz warto na nie spojrzeć jak na opłacalną inwestycję. Upominki świąteczne dla klientów budują zaufanie do marki i pomagają zacieśnić biznesowe relacje. To świetny sposób na poprawę wizerunku firmy i zatarcie złych wspomnień związanych z nieudaną transakcją. Ogromną zaletą świątecznych gadżetów reklamowych jest ich uniwersalny charakter. Świetnie wpisują się w kampanię reklamową każdej firmy, niezależnie od tego, czym się zajmuje. Prezenty biznesowe na święta polecamy zamówić już na jesieni, by wyprzedzić konkurencję i być przygotowanym na sezon zimowo-świąteczny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą świąteczną ofertą gadżetów reklamowych.