Czego potrzebujesz?

Cena
14 59
Kolor
Prezent
Prezent

Wyślij prezenty
dla Twoich partnerów
biznesowych lub
pracowników
pod prywatne adresy

sprawdź

Pendrive

( 29 )
pokaż: 24 | 48 | 96 | 192 |
Pozostałe produkty

Wyświetla 1 - 24 z 29 produktów
do góry

Pendrive, czyli przenośny dysk wykorzystujący pamięć flash, to w tym momencie urządzenie powszechne, przedmiot codziennego użytku. Nic więc dziwnego, że w krótkim czasie stało się jednym z najważniejszych gadżetów reklamowych. Jako nośnik marki jest to rzecz niemal idealna. Oprócz tego, że wiele osób używa jej niemal codziennie, to dodatkowo pendrive’y często sobie pożyczamy. Dzięki temu z przekazem reklamowym umieszczonym na jednym urządzeniu może się zapoznać całkiem pokaźne grono osób.  

Oryginalne dyski przenośne - jak się wyróżnić?

Pendrive reklamowy z firmowym wzorem nie musi wyglądać pospolicie. Co prawda króluje kilka podstawowych wzorów, ale na naszej stronie znajdą Państwo nawet modele, które oprócz spełniania swojej podstawowej funkcji są też na przykład małym radiem, powerbankiem, długopisem lub notesem. Wybierać można spośród ogromnej liczby wzorów i kształtów dysków pamięci, często niezwykle fantazyjnych. Od jakiegoś czasu sporym powodzeniem cieszą się te do złudzenia przypominające karty kredytowe. Jeśli chcemy podkreślić przywiązanie do natury, możemy zdecydować się na pendrive w gustownej drewnianej obudowie.

W jaki sposób umieszczany jest wzór?

Wartość reklamową firmowego pendrive’a nadaje dopiero właściwie wykonany wzór nazwy lub logo organizacji. Dostępne w naszym sklepie dyski mogą zostać ozdobione na jeden z dostępnych sposobów: poprzez druk cyfrowy, sitodruk lub tampondruk. Ponadto można wybrany przez siebie napis lub obraz wygrawerować laserowo albo umieścić za pomocą techniki wytłaczania. Każda z tych metod - o ile jest wykorzystana prawidłowo - gwarantuje wysoką jakość wykonania i estetykę. Wydaje się jednak, że najbardziej gustownie prezentują się grawery - skojarzenie z jubilerstwem nie jest tutaj bez znaczenia.

Co jeszcze powinniśmy wiedzieć?

Pendrive’y różnią się od siebie oczywiście nie tylko wyglądem, ale również pojemnością. Współcześnie nie używa się już raczej pamięci poniżej 1 gigabajta. Górną wartością w przypadku małych urządzeń - takich, które możemy nosić razem z kluczami - są 64 gigabajty. Urządzenia powyżej tego pułapu to już raczej dyski, których zastosowanie jest nieco inne - nie służą one do przenoszenia danych, lecz do ich gromadzenia.    

Przejrzyj ofertę Good Gifts i znajdź pendrive reklamowy, który spełni Twoje oczekiwania. Sprawdź cennik i zapytaj nasz dział sprzedaży o interesujący Cię model gadżetu! Służymy profesjonalną radą w zakresie najbardziej skutecznych rozwiązań reklamowych!