Czego potrzebujesz?

Cena
7 112
Kolor
Prezent
Prezent

Wyślij prezenty
dla Twoich partnerów
biznesowych lub
pracowników
pod prywatne adresy

sprawdź

Kubki termiczne

( 62 )
pokaż: 24 | 48 | 96 | 192 |
Pozostałe produkty

Wyświetla 1 - 24 z 62 produktów
do góry

Kubki termiczne

Kubki termiczne są przedmiotem niezwykle praktycznym. Zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o używaniu w zimnie. Utrzymują temperaturę napoju i izolują, co uniemożliwia poparzenie rąk. Korzysta się z nich jednak również w innych warunkach, bez względu na to, czy pijemy ciepły czy zimny napój. Są one bowiem bardzo poręczne, a ich kształt i możliwość zamknięcia wieczka zapobiegają wylaniu cieczy. Popularność kubków termicznych sprawia, że są one bardzo pożądane jako nośnik reklamowy. Pojawiają się zarówno w biurze, jak i podczas górskich wycieczek w trakcie wakacji. Znakomicie sprawdzają się także podczas długich samochodowych wypraw - należy jednak wcześniej sprawdzić, czy mieszczą się w otworze przeznaczonym do transportu pojemników z napojami.

Najpopularniejsze wzory

Istnieje mnóstwo wzorów kubków termicznych. Część z nich przypomina swoim kształtem plastikowe opakowania używane do wydawania kawy na wynos. Design innych nawiązuje raczej do tradycyjnych termosów. Zdarzają się takie, które podobne są do butelek z napojem. Oczywiście każdy model da się zamówić w dowolnym kolorze z dostępnej palety. Logo lub nazwę na kubku można umieścić poprzez nadruk lub grawer. Kubki termiczne z grawerowanymi napisami prezentują się w sposób wyjątkowo elegancki. Składając zamówienie warto wypytać sprzedawcę o wszystkie możliwości.

Co warto sprawdzić przed zamówieniem kubków termicznych z własnym logo?

Istnieją dwa podstawowe materiały, z których wykonuje się kubki termiczne. Pierwszym jest nierdzewna stal, a drugim tworzywo sztuczne. Produkty ze stali są oczywiście trochę droższe, ale zapewniają większą trwałość. Metalowy kubek będzie też nieco cięższy. Jeśli więc zależy nam na tym, by nasi klienci nie dźwigali ze sobą niepotrzebnych kilogramów w trakcie wycieczek, zamówmy plastikowe kubki termiczne z nadrukiem. O ile jakość materiałów, z jakich zostały wykonane, stoi na wysokim poziomie, nie powinny one pod żadnym względem ustępować wyrobom ze stali.

Kolejną cechą jest pojemność naczynia. Jeśli wykorzystywać je będziemy jedynie w domu i pracy, wystarczy nam takie, do którego zmieści się jedna lub dwie duże kawy. Gdy myślimy o tym, by kubek posłużył w trakcie długich pieszych wycieczek, wybierzmy typ, który ma około pół litra pojemności. Od miejsca wykorzystywania naszego kubka zależy, czy dużą wagę powinniśmy przykładać do tego, jak długo utrzyma on pożądaną temperaturę. Czas ten może osiągnąć nawet 12 godzin! Być może jednak wystarczy nam ledwie kilka?

Kubki termiczne z napisami w ofercie Good Gifts!

Sprawdź, co do oferowania w zakresie kubków termicznych z nadrukiem ma Good Gifts! Nasi sprzedawcy z przyjemnością pomogą w dokonaniu właściwego wyboru i w skompletowaniu satysfakcjonującego zamówienia!