Czego potrzebujesz?

Cena
14 89
Kolor
Prezent
Prezent

Wyślij prezenty
dla Twoich partnerów
biznesowych lub
pracowników
pod prywatne adresy

sprawdź

Pendrive

( 30 )
pokaż: 24 | 48 | 96 | 192 |
Pozostałe produkty

Wyświetla 1 - 24 z 30 produktów
do góry

Dyski przenośne USB wykorzystują tak zwaną pamięć nieulotną (flash). W ciągu ostatniej dekady weszły one do powszechnego użytku, a wiele osób używa ich niemalże codziennie. Popularność tzw. pendrive’ów pozwoliła tym urządzeniom zawojować rynek gadżetów reklamowych. Na ich korzyść przemawia fakt, że znajdują się one w ciągłym obiegu, wędrują z ręki do ręki, bo przecież to za pomocą pamięci USB przekazujemy sobie dane. W ten sposób z nadrukiem umieszczonym na tak małym przedmiocie ma kontakt duża liczba ludzi. To wartość reklamowa nie do przecenienia.

Jak wybrany przez nas napis pojawia się na pendrive’ie?

Jeżeli chcemy wykorzystać pendrive do naszych działań promocyjnych, musimy najpierw zaprojektować wzór, który ma się na nim znaleźć. Zwykle jest to oczywiście logo lub nazwa przedsiębiorstwa. Jak sprawić, by pojawił się on na urządzeniu? Istnieje kilka metod: sitodruk, tampondruk i druk cyfrowy. Oprócz nich wykorzystywane są sposoby niewymagające nanoszenia farby: wytłaczanie i grawer. Na popularności zyskuje zwłaszcza ten ostatni - grawerowane pendrive’y prezentują się bowiem bardzo elegancko.

Nietypowe pamięci typu pendrive

Myśląc o pamięci USB mamy zapewne przed oczami jeden z najbardziej popularnych wzorów (od lat króluje pendrive “twister”, który zamiast tradycyjnej zatyczki posiada obracaną osłonę), ale nie brakuje też dużo bardziej interesujących wizualnie rodzajów. Na znaczeniu zyskują urządzenia łączące funkcję dysku przenośnego z odbiornikiem radiowym, przenośną ładowarką czy notatnikiem. Niektóre z modeli potrafią naprawdę zaskoczyć. Jeśli dodamy do tego możliwość wyboru spośród wielu kolorów, możliwości wydają się niczym nie ograniczone. Ciekawym rozwiązaniem jest pendrive wyglądający zupełnie jak karta kredytowa. Bardzo ładne są też dyski w ekologicznej obudowie.

Na jaką pojemność się zdecydować?

Należy zadbać o to, by prezentowane przez nas pamięci USB z nadrukiem były praktyczne. Z tego względu nie powinniśmy raczej wybierać tych o bardzo niskiej pojemności. Użyteczne pendrive’y powinny mieć miejsce na co najmniej 2 gigabajty danych. Ważna jest też informacja na temat prędkości przesyłu danych. Właśnie przez słabe statystyki w tym względzie do lamusa odeszły już pendrive’y wykorzystujące technologię USB 1.0 i obecnie korzystamy z wersji USB 2.0 lub 3.0.  

Zobacz, co mamy do zaoferowania w Good Gifts! Z pewnością znajdziesz urządzenie dostosowane do potrzeb Twojej firmy, w tym te nietypowe: pendrive’y - karty i metalowe dyski. W razie wątpliwości nasi pracownicy udzielą pomocnych wskazówek - skontaktuj się z nami!